Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | Other |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 2800W electric blow / suction leaf machine |
| Brand Name | LZHZXY |
| Power Type | Electricity |
| Name: | 2800W electric blow / suction leaf machine |
| Product number | FL3134H |
| Power | 2800W |
| Weight | 10.5kg |
| Voltage | 220V |
| Color | red+black |
Instock
There are no reviews yet.