Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Noise Level | 96dB |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Snow Blower Petrol EB260 |
| Certification | CE |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Color | Green |
| Displacement | 25.4cc |
| Power | 0.75kw |
| Speed | 7500rpm |
| Fuel tank volume | 0.9L |
| Fuel consumption rate | <710g/kw.h |
| Noise | 90db |
Instock
There are no reviews yet.