Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 18 × 17 cm |
| Motor type | Brushed |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | GBL11 |
| Brand Name | scimaker |
| Certification | CE |
| Power Type | Electricity |
| power | 150w |
| Speed | 17000r/min |
| Wind speed | Blow: 17.5m/s Suction: 14-24m/s |
| pressure | Blow: 184Pa Suction: 370 130Pa |
Instock
There are no reviews yet.