Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 32 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KOTUMY |
| Power Type | Electricity |
| speed | 16500rpm |
| power | 3200W |
| Grass collection bag capacity | 35L |
| Rated voltage | 220V/50Hz |
Instock
There are no reviews yet.