Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 35 cm |
| Noise Level | 96dB |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | LH-990 blower engine |
| Brand Name | smvp |
| Power Type | Petrol / Gas |
Instock
There are no reviews yet.