Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | BL520, BL-520 |
| Brand Name | HIRBAY |
| Certification | CE |
| Power Type | Petrol / Gas, Air-cool, 2 Stroke, Single Cylinder |
| Grade | DIY, Industrial |
| Power Source | Petrol/Gasoline |
| Product name | Backpack Blower |
| Displacement | 52cc |
| Rate output power rate | 2.2kw/8000r/min |
| Ldling speed | 2800-3200r/min |
| Ignition | C.D.I |
| Noise | 96Db(A) |
| Carburetor | Diaphragm Type |
| Air volume | 0.32(m³/s) |
| G.W/N.W | 13.5/12.5kg |
Instock
There are no reviews yet.