Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 55 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CNCEST |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Material: | PP |
| Color: | Black, Grey, Orange |
| Power Source: | Gas Powered |
| Motor Type: | 2-stroke Motor |
| Power: | 2.7kW |
| Speed: | 6800r/min |
| Air Volume: | 0.3m³/s |
| Blowing Head Length: | 11.2cm/4.4in |
Instock
There are no reviews yet.