Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 26 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushed |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yofidra |
| Certification | CE |
| Power Type | Electricity |
| Name | Cordless Blower |
| No-load Speed | 18500rpm |
| Air Volume | 480CFM |
| Wind Speed | 130MPH |
| Compatible Battery Type | For Makita 18V Battery |
Instock
There are no reviews yet.