Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yofidra |
| Certification | CE |
| Power Type | Electricity |
| Name | Electric Air Blower |
| Power | 2000W |
| No-load Speed | 0-18000r/min |
| Air Volume | 6.9m/min |
| Compatible Battery Type | For Makita 18V Battery |
Instock
There are no reviews yet.