Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 99 × 68 × 128 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YunlinLi |
| Power Type | Electric |
| Motor power | 4.0kw |
| feed opening | 300*210mm |
| working voltage | 380V |
| Number of moving knives | 3 pieces |
| Number of fixed knives | 2 pieces |
| Crushing ability | 150kw |
| mesh size | 8mm |
| weight | 180kg |
Instock
There are no reviews yet.