Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 116 × 57 × 98 cm |
| Certification | EPA, CE, ce, EPA |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 0060N |
| Brand Name | JINERFENG |
| Type | Garden Shredders |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Engine | Loncin |
| Net Weight/Gross weight | 48kg/63kg |
| Max. diameter | 60 mm Chip system |
| Color | Customized |
Instock
There are no reviews yet.