Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 30 × 34 cm |
| Certification | none, none |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | FC2424 |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Type | Garden Shredders |
| Power Type | Electric |
| Product number | FC2424 |
| Name | Multi-function leaf blowing machine |
| Voltage | 220V |
| Power | 3000W |
| Idle speed | 8000-14000/min |
| Wind speed | 275km/h |
| Broken leaf ratio | 15:1 |
| Collection bag capacity | 45L |
| Packing size | 46*34.5*29cm |
| Weight | 10.5kg |
Instock
There are no reviews yet.