Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 50 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | Other |
| Model Number | CXC-707 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Type | Garden Shredders |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Name: | HC-B001 Shredder |
| Product number | FL3133H |
| Gasoline capacity | 6.5L |
| Oil capacity | 1.1L |
| Power | 13HP/3600rpm |
| Weight | 117kg |
| Broken branch diameter | 102mm |
| Cutter speed | 2400rpm |
| Engine capacity | 389cc |
| Fuel type | 93#Unleaded gasoline |
Instock
There are no reviews yet.