Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 48 × 56 cm |
| Certification | EPA |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Desktop Electric Crusher |
| Power Type | Electric |
| No load speed | 5000rpm |
| Collection box capacity | 60L |
| Noise | 94dB |
| Cutting width | 45mm |
Instock
There are no reviews yet.