Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Electric Branch Shredder |
| Power Type | Electric |
| Voltage | 230-240V~50HZ |
| Power | 2400W |
| No load speed | 4500rpm |
| Cutting diameter | 39mm |
| Noise | 110dB |
Instock
There are no reviews yet.