Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TLXT |
| Power Source | AC |
| Supply voltage | 220V |
| Rated voltage range | AC single-phase and DC 50V or more and 250V or less |
| Scope of application | wood cutting |
| Power supply type | AC power supply |
| Standard accessories | chain, handle, fender |
| type | electric chain saw |
Instock
There are no reviews yet.