Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 25 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LUSQI |
| Certification | CE |
| Model Number | Pruners and Chainsaw |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 40mm&16mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.