Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 12 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | prostormer |
| Model Number | PTET1049E |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Rotating speed | 1200rpm |
| Cutting width grass shears | 100mm |
| Cutting length shrub shears | 200mm |
| Cutting thickness shrub shears | 8mm |
Instock
There are no reviews yet.