Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 × 27 × 23 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CNCEST |
| Power Source | Gasoline Hedge Trimmers |
| Cut Scope | 600nn |
| Noise | ≤90dB |
| Volume | 22.5cc |
| Power | 0.65kw |
| Engine | 2-Stroke Engine |
Instock
There are no reviews yet.