Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 25 × 25 cm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | LISM |
| Model Number | G23LH |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 60cm |
| Power Source | Gasoline Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.