Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | FNIRSI |
| Certification | CE |
| Model Number | Pruning Shears |
| Scissor Type | SINGLE |
| Length Of Blade | 30mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.