Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Certification | CE |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 30mm |
| Power Source | DC |
Instock
There are no reviews yet.