Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | SWANSOFT |
| Certification | CE |
| Model Number | SW-8608A |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Working voltage | DC 16.8V |
| battery | 4AH |
| Diameter | 35mm |
Instock
There are no reviews yet.