Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 31 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SWANSOFT |
| Certification | CE |
| Model Number | Pru-45 |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Battery | 25 V |
| Charging Times | 2-2.5 hours |
| Product Weight | 1.2 kg |
Instock
There are no reviews yet.