Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 37 × 51 cm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | GUEXTOOL |
| Scissor Type | SINGLE |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Voltage | 220V |
| No load speed | 4500RPM |
| Cutting diameter | 40MM |
Instock
There are no reviews yet.