Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 27 × 27 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CNCEST |
| Power Source | Gasoline Hedge Trimmers |
| Color | Red, Black |
| Style | Modern |
| Volume | 22.5cc |
| Engine | 2-Stroke Engine |
| Power | 0.65kW |
| Blade Length | 65CM/25.59in |
| Cut Scope | 600nn |
Instock
There are no reviews yet.