Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 93 × 17 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 510mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Power | 2000W |
| Blade Width | 65mm |
| Maximum Trim Diameter | 20mm |
Instock
There are no reviews yet.