Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SWANSOFT |
| Certification | CE |
| Model Number | 8605Pro, SW-8605pro |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers, Battery |
| Cutting Length | 40mm |
| Rated Voltage | 21V |
| Size of the opening | 0-40mm |
| Blade Material | Tungsten Steel |
| Battery specifications | 21V/4AH 4AH |
| Full power working time | 6-9hours |
Instock
There are no reviews yet.