Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 20 × 9 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FUJIWARA |
| Certification | CE |
| Model Number | FUJ-7.2V-JCG |
| Scissor Type | SINGLE |
| Length Of Blade | – |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Telescopic extension rod | 115-170cm |
| Cutting diameter | 0-25mm |
| Lithium battery | 7.2V |
| Size | 117cm*20cm*9cm |
| Weight | about 2.6kg |
| Pruning type | Wet Branch Scissor (Anvil) |
Instock
There are no reviews yet.