Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Gisam |
| Certification | CE |
| Model Number | Cordless Pruner Shear |
| Scissor Type | SINGLE |
| Power Source | AC |
| Battery Capacity | 1500mAh |
| Maximum Cutiing Diameter | 30mm |
| Gear | 2 Gears |
Instock
There are no reviews yet.