Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.246 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | K1KA13AC2100191 |
| Head Material | Other |
| Shape | Other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Low Carbon Steel + Wood, Low Carbon Steel + Wood |
| Size | Approx.35cm/13.78inch, Approx.35cm/13.78inch |
Instock
There are no reviews yet.