Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 10 cm |
| Head Material | Carbon Steel |
| Shape | Other |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| black | 14*21 cm |
Instock
There are no reviews yet.