Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.551 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Model Number | Camping Pick Trowel |
| Head Material | Other |
| Shape | Other |
| Brand Name | vieruodis |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| Material | 3cr13 Plate Axe + Aluminum Alloy |
| Color | Black |
| Size | Approx.5.3x34cm/2.09×13.38inch |
Instock
There are no reviews yet.