Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.321 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Head Material | Carbon Steel |
| Shape | Other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Low Carbon Steel + Wood, Low Carbon Steel + Wood |
| Size | Approx.35cm/13.78inch, Approx.35cm/13.78inch |
Instock
There are no reviews yet.