Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 20222022 |
| Head Material | Other |
| Shape | Other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | 3cr13 Plate Axe + Aluminum Alloy |
| Color | Black |
| Size | Approx.5.3x34cm/2.09×13.38inch |
Instock
There are no reviews yet.