Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | hundure |
| Model Number | For 262 262XP 261 |
| Certification | Other |
| Feature | 2-Stroke, Single Cylinder |
| Type | Chainsaw Spare Parts |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Replace Part # | 503541171, 503 54 11-72 |
| Diameter | 48mm |
| Custom Label | HUNDURE0214 |
Instock
There are no reviews yet.