Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none, none |
| Brand Name | Haishine |
| Model Number | For 021 023 025 MS 210 230 250 |
| Feature | 2-Stroke |
| Type | GasolineChainsa, Garden Tool Parts |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Part NO. | For 11231602050, 11236402074, 11216211001, 94606240801 |
| Clutch Drum | .325", 7 Tooth |
Instock
There are no reviews yet.