Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 14 cm |
| Certification | none, Other |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Haishine |
| Model Number | For Formula 500 |
| Feature | 2-Stroke |
| Type | Long Reach Chainsaws |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Cylinder Diameter | 45mm |
| Pin Diameter | 10mm |
Instock
There are no reviews yet.