Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 9 cm |
| Certification | none, Other |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Haishine |
| Model Number | For 335 435 440 338 438 444 |
| Feature | 2-Stroke |
| Type | Long Reach Chainsaws, Cylinder Piston Carburetor Bearing Kit |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Pin/Finger Diameter | 10mm |
| Piston Diameter | 41.1mm |
| Displacement | 40-47cc, 1.4KW |
Instock
There are no reviews yet.