Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.541 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Certification | none, Other |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Haishine |
| Model Number | For 2500 25cc |
| Feature | 2-Stroke |
| Type | Gasoline Chainsaw Part, Garden Tool Parts |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Cylinder bore | 34mm |
Instock
There are no reviews yet.