Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none, Other |
| Brand Name | Haishine |
| Model Number | For 026 MS 260 |
| Feature | 2-Stroke, Big Bore & Nikasil Plated |
| Type | Pole Chainsaws |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Diameter | 44.7mm |
Instock
There are no reviews yet.