Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GX12 GX16 GX20 |
| Voltage | 220 V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | Zinc Alloy / Copper Alloy |
| Mounting Hole Diameter | 12mm/16mm/20mm |
| Pin Number | 2/3/4/5/6/7/8/9/10/12/14/15 pins |
| Packing | Female + Male Connector |
Instock
There are no reviews yet.