Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.494 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5 × 8 cm |
| Certification | none, Other |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Besdupa |
| Model Number | For MS260 MS240 024 026 |
| Feature | 2-Stroke |
| Type | Cylinder, Piston, Rings |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Replace Part No. | For 1121 020 1203 |
| Cylinder Diameter | 44mm |
Instock
There are no reviews yet.