Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YESOK |
| Type | GasolineChainsa |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Engine form | two-stroke single-cylinder forced air cooling |
| Displacement | 54.66cc |
| Speed | 11500rpm |
| Fuel tank capacity | 550ML |
| Fuel consumption rate | 550g/kw.h |
| Cylinder size | 98 |
Instock
There are no reviews yet.