Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.791 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 9 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Haishine |
| Model Number | For Formula 400 / 5000 350 351 352 370 371 390 401 420 |
| Certification | Other |
| Feature | 2-Stroke, Other, Single Cylinder |
| Type | Pole Chainsaws, Cylinder Piston Carburetor Bearing Kit |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Pin/Finger Diameter | 10mm |
| Piston Diameter | 41.1mm |
| Fit Model | For Formula 400 / 5000 |
| Replace Part # | 530 01 25-52 |
| Displacement | 40-47cc, 1.4KW |
Instock
There are no reviews yet.