Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Certification | none, Other |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Haishine |
| Model Number | For 020 020T MS200T MS200 |
| Feature | 2-Stroke |
| Type | Pole Chainsaws |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Diameter | 40mm |
| Name | Top end kit |
| Replace Part | For 1129-020-1202, 1129-020-1201 |
Instock
There are no reviews yet.