Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | hundure |
| Model Number | For 025 MS250 |
| Certification | Other |
| Feature | 2-Stroke, Single Cylinder |
| Type | Gasoline Chainsaw Part |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Part No. | For 1123 030 2011 /1123 030 2000 / 9638 003 |
| Piston OD | 42.5mm (1.673") |
| Pin OD | 10mm (0.394") |
| Custom Label | HUNDURE0207 |
Instock
There are no reviews yet.