Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 132 × 16 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, ce |
| Brand Name | BREYLEE |
| Model Number | Pruning Telescoping Rod |
| Type | Pole Chainsaws |
| Material | ABS, aluminum |
| Battery | 1 x 21V lithium battery(not include) |
| Suitable for | electric chain saws and electric scissors |
Instock
There are no reviews yet.