Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 32 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VEVOR |
| Model Number | HXQGLJZJLMDGK0V34V0 |
| Type | Pole Chainsaws |
| Item model number | 14"-36" Chainsaw Mill |
| Adjustable cutting thickness | 0.2-11.81 inches / 5.08-300 mm |
| Product size | 36 x 12.3 x 18.6 inches / 915 x 312 x 473 mm |
| Bar size | 14-36 inches / 355-914 mm |
| Surface treatment | galvanic, spray painting, oxidation |
| Net weight | 13.2 lbs / 6 kg |
Instock
There are no reviews yet.