Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 53 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Model Number | 381chainsaw, 381 |
| Type | Pole Chainsaws |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Engine Displacement | 72.2CC |
| Power | 3900W |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power Source | Petrol/Gasoline |
| Color | Orange |
| Guide bar | 25'' |
| Chain Pitch | 3/8 |
| Product Name | 381chainsaw |
| Weight | 13.5KG |
| Feature | 2-Stroke, Forced Air Cooling, Single Cylinder |
| Application | Logging and pruning, wood carving |
Instock
There are no reviews yet.